joomla 1.6

YOU`re here:
PROGRES.IN.UA Розвиток
Decrease font size  Default font size  Increase font size 
Розвиток
Як потрібно вчитись
Рейтинг 3.8 из 5. Голосов: 17

Як потрібно  вчитисьСлайд2

Якщо ВИ дійсно хочете швидше і глибше засвоювати нові знання - задумайтеся над тим, як ви замислюєтеся.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 
Тестування на уроках
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 14

Тестування на уроках

Слайд1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 
Бабуся-культуристка - чемпіон в 75 років
Рейтинг 4.8 из 5. Голосов: 15

Часи, коли пенсіонер зв'язувався нами із стариком, погано одягненим, самотнім, з трудом вирушаючою на пргулянку людиною, вже давно відійшли до історії. Сьогодні пенсіонер - це особа, яка не тільки дбає про стан свого духу, але також і про своє тіло. Прикладом цього може бути Ернестін Шеппард (Ernestine Shepherd).

Що в цій жінці такого надзвичайного? Погляньте на її знімок і ви відразу вгадаєте.

 

 
Літак, створений своїми руками
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 14

Справжній літак - власними руками. Довести, що це можливо, вирішив пенсіонер з села Василівка Дніпропетровської області. Літальний апарат він збирав багато років, використовуючи все, що було в господарстві. І вийшло! Запаморочливі віражі літак виконувати, звичайно, не може, але здатний набирати висоту і розвивати швидкість до ста вісімдесяти кілометрів на годину.

 

 
Розвиток Людства
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1


Розвиток Людства відбувається, підкоряючись певним закономірностям. Ці правила міняються дуже повільно. Настільки повільно, що за всю історію існування Людства від найпримітивніших об'єднань до сьогодення практично не змінились. Слово "практично" означає тільки зміну напрямків застосування здобутків.
Кожне вміння, яке має сучасна людина, є наслідком об'єднання людей у групи. Наприклад, ефективне полювання стало можливим тільки після утворення напростіших об'єднань, які дозволили витрачати час на здобування їжі замість оберігати майно від інших.